Our Team සිංහල

 

අනු අංකය

නිලධාරියාගේ  නම

තනතුර

 

1

ඉංජි.එච්.එම්.ජයන්ත හේරත් මයා

වාරිමාර්ග අධ්‍යක්ෂක

 

2

ඉංජි.බී.ඒ.එන්.ජයලත් මයා

පළාත් වාරිමාර්ග ඉංජිනේරු

 

3

ඉංජි.ඒ.සී.රණතුංග මයා

වාරිමාර්ග ඉංජිනේරු

 

4

ඉංජි.රොහාන් ජයතිලක මයා

වාරිමාර්ග ඉංජිනේරු

 

5

එල්.කේ.ඩී.සමරවික්‍රම මිය

පරිපාලන නිලධාරි

 

6

එස්.බී.නායකරත්න මයා

ගණකාධිකාරී

 

7

ඩබ්.එල්.ජී.එස්.ලියනගේ මයා

වැඩ බලන වාරිමාර්ග ඉංජිනේරු

(ශ්‍රි.ල. තා.සේ(වි.පංතිය))

 

8

ඒ.එල්.රංජිත් මෙන්ඩිස් මයා

වැඩබලන වාරිමාර්ග ඉංජිනේරු

(ශ්‍රි.ල. තා.සේ(වි.පංතිය))

 

9

ජේ.කේ.ජයන්ත ජයසූරිය මයා

ශ්‍රි.ල. තාක්ෂණ සේවය(වි. පංතිය)

 

10

එච්.එම්.චන්දිමා ජයවීර මිය

ප්‍රධාන කළමනාකරණ සහකාර

 

11

එල්.වී.කේ.සෙනවිරත්න මෙය

මුදල් සහකාර

 

12

ආර්.එම්.එම්.එස්.රත්නායක මයා

ප්‍රධානසැලසුම්ශිල්පි

 

13

ඒ.ඒ.අනෝමා ප්‍රියන්ති මිය

කළමනාකරණ සහකාර - I

14

ඒ.එන්.නාමලීගුණසිංහමිය

කළමනාකරණසහකාර - II

 

15

ශ්‍යාමාගුණරත්නමිය

කළමනාකරණසහකාර - II

 

16

ප්‍රීති මුණසිංහමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

17

ඊ.කේ.ඒ.එස්.කේ.ඈගල්ලමෙය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

18

එස්.එච්.ඒ.ජී.ආර්.එන්.සුභසිංහමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

19

එස්.එච්.ආර්.ඒ.විජේතුංගමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

20

කේ.ජී.ඩී.පී.එන්.කරුණාරත්නමයා

සංවර්ධන නිලධාරි

 

21

එන්.ජී.එන්.එන්.ජයවීරමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

22

ඊ.එම්.එන්.ඩී.සෙනවිරත්නමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

23

එන්.ඩී.ඩබ්.විලාසිනීමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

24

කේ.ඒ.ඩී.සී.පුබුදුනීමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

25

ඒ.ඒ.අයි.යූ.අලහකෝන්මයා

සංවර්ධන නිලධාරි

 

26

එම්.එල්.ඩී.පී.කේ.ලියනගේමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

27

ආර්.එම්.ඩී.එස්.රාජපක්ෂමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

28

එස්.එච්.පී.එස්.මධුෂිකාමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

29

එච්.ජී.සී.ආරියරත්නමයා

සංවර්ධන නිලධාරි

 

30

කේ.ජී.එන්.එස්.වැලිවිටමිය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

31

ඩී.එම්.එන්.ටී.දිසානායකමෙය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

32

ජේ.ඒ.එස්.විජේසූරියමෙය

සංවර්ධන නිලධාරි

 

33

එච්.එම්.යූ.පී.කුමාරමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

34

ඩී.එම්.සී.කේ.දිසානායකමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

35

වයි.අයි.අබේසේගුණසේකරමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

36

එච්.එම්.සී.හේරත්මිය

කාර්මික නිලධාරි

 

37

සී.එල්.බෝවල්ගහමිය

කාර්මික නිලධාරි

 

38

පී.ඒ.බී.රත්නායකමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

39

ජේ.ඒ.අයි.එම්.රණසිංහමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

40

එස්.කේ.තෙන්නකෝන්මිය

කාර්මික නිලධාරි

 

41

ටී.එම්.ඒ.පී.විජේතුංගමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

42

ආර්.එම්.ජි.දිසානායකමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

43

ඩබ්.එම්.එස්.වාසලමිය

කාර්මික නිලධාරි

 

44

කපිලකුමාරගුණතිලකමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

45

කසුන්බුද්ධිකමයා

කාර්මික නිලධාරි

 

46

සේනානිමෙන්ඩිස්මිය

සැලසුම් ශිල්පි

 

47

පි.ඒ.එන්.සුදර්ශනිමිය

සැලසුම් ශිල්පි

 

48

චතුරානිමේනකාසෝමපාල

සැලසුම් ශිල්පි

 

49

රේණුකාදමයන්තිමිය

කළමනාකරණසහකාර III

 

50

ආලෝකබණ්ඩාරමිය

කළමනාකරණසහකාර III

 

51

කේ.එන්.තිලකරත්නමෙය

කළමනාකරණසහකාර III

 

52

කේ.එම්.එච්.එම්.කුමාරසිංහමෙය

කළමනාකරණසහකාර III

 

53

ජී.එච්.එස්.මනෝජිමෙය

කළමනාකරණසහකාර III

 

54

ආර්.ඩී.එස්.ඒ.ස්වර්ණමාලීමෙය

කළමනාකරණසහකාර III

 

55

එම්.කේ.බුලංකුලමමයා

රියදුරු

 

56

ආර්.එම්.ඩබ්.රණසිංහමයා

රියදුරු

 

57

සාලියකොඩිතුවක්කුමයා

රියදුරු

 

58

සමන්විජිතකුමාරමයා

රියදුරු

 

59

ආර්.එම්.ජේ.රාජකරුණාමයා

රියදුරු

 

60

කේ.ලලිත්මයා

රියදුරු

 

61

ඒ.එම්.රත්නසිරිබණ්ඩාරමයා

කා.කා.ස

 

62

ටී.එම්.චමින්දසිසිරකුමාරමයා

කා.කා.ස

 

63

එල්.ඒ.රණසිංහමයා

කා.කා.ස

 

64

ඩබ්.එම්.ඩබ්.විජේසුරියමිය

කා.කා.ස

 

65

අසිතගූණවර්ධනමයා

කා.කා.ස